Sugar Helsinki

Sugar Helsinki on vuonna 2011 perustettu, vastuulliseen vaikuttamiseen erikoistunut PR- ja viestintätoimisto. Haastamme brändejä tekemään enemmän ja kyseenalaistamaan totuttuja tapoja tehdä yritystoimintaa. Olemme vastuullisen liiketoiminnan asiantuntija tuotekehityksen konsultoinnista viestintään ja vaikuttajamarkkinointiin.

Inspiroimme suomalaisia kuluttamaan tiedostavammin ja löytämään ekologiset, eettiset ja läpinäkyvästi toimivat brändit. Asiakkaamme jakavat kanssamme samat arvot – siksi brändisi on Sugarilla kaltaistensa joukossa.

Tiimi

Sugarin ydin on idearikas tiimi, joka koostuu markkinoinnin ja viestinnän asiantuntijoista, tapahtumatuottajista, mediavaikuttajista, estenomeista, journalisteista ja stylisteista. Laaja ja monipuolinen osaamisemme auttaa vastuullisemmin toimivia yrityksiä menestymään.

Saana Sillanpää

Head of Lifestyle PR
saana@sugarhelsinki.com

Aino Keskitalo

PR Manager
aino@sugarhelsinki.com

Noora Westerlund

Strategist
noora@sugarhelsinki.com

Roosa Rauatmaa

PR Manager
roosa@sugarhelsinki.com

Oona Pohjolainen

PR Manager
oona@sugarhelsinki.com

Nelli Korhonen

Showroom Assistant
nelli@sugarhelsinki.com

Mia Zambra

PR Manager
mia@sugarhelsinki.com
Opintovapaalla

Ota yhteyttä


info@sugarhelsinki.com
+358 50 567 1804

Sugar Helsinki Oy
Vilhonkatu 4 B 13-14
00100 Helsinki


Sugarin showroom on auki ma-to klo 10-17.


Jotta voimme varautua vierailuusi, ilmoitathan showroomille tulostasi mahdollisuuksien mukaan etukäteen sähköpostitse tai puhelimitse. Lämpimästi tervetuloa kylään!